"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы "Қалалық жас туристер стансасы" МКҚК

Ұлыстың ұлы күні наурыз мерекесі, Ақтөбе қаласының 150 жылдығы және 2019 – Жастар жылына арналған жасанды шыңға өрмелеуден облыстық ашық біріншілінің ақпараты

2019 жылдың 16 наурызында № 8 орта мектеп базасында Қалалық жас туристер стансасының ұйымдастырумен Ұлыстың ұлы күні наурыз мерекесі, Ақтөбе қаласының 150 жылдығы және 2019 – Жастар жылына арналған жасанды шыңға өрмелеуден облыстық ашық біріншілігі өтті.

         Жарыстың мақсаты:

  • Салауатты өмір салтын насихаттау;
  • Ақтөбе облысында шыңға өрмелеуді дамыту;
  • Қатысушылар арасында ең мықтыны анықтау болып табылады.

         Жарысқа қаланың №1 ОМ, №60 ЖББОМ, №53 ОМ, №40 ОМ, №65 ЖББОМ, №22 ОМ, Алға ауданы, Хромтау ауданы және Қалалық жас туристер стансасының оқушылары қатысты. Барлығы 101 оқушы болды.

Бұл жарыс жеке дистанция бойынша өткізілді және жыл категориясына бөлініп жарысты.

Әділқазылар мүшелері жеңімпаздарды анықтап, Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасының дипломдарымен, Қалалық жас туристер стансасының медальдарымен марапаттады.

Орын алған оқушылар тізімі:

(2001 - 2002) қыздар арасында

І орын – Ермухамбет Мармар, ҚЖТС.

ІІ орын – Туребаева Дильназ, ҚЖТС.

ІІІ орын – Шегілтекова Жанаргүл, №40 ОМ .

(2001 - 2002) ұлдар арасында

І орын – Бөгенбаев Айдос, ҚЖТС.

ІІ орын – Кутлубаев Аскар, №1 ОМ.

ІІІ орын – Сейлжан Дастан, №53 ОМ.

 (2003 - 2004) ұлдар арасында    

І орын – Нагорный Владислав, ҚЖТС.

ІІ орын – Суюн Нуржан, №40 ОМ.

ІІІ орын – Болатов Султан, №40 ОМ.         

(2003 - 2004) қыздар арасында                                                                    

І орын – Амангелдиева Жұлдыз, ҚЖТС.

ІІ орын – Тулегенова Алия, ҚЖТС.

ІІІ орын – Қойшыбекова Ұлжан, ҚЖТС.

 (2005 - 2006) қыздар арасында

І орын – Салимгереева Азиза, №65 ОМ.

ІІ орын – Салимгереева Айжан, №65 ОМ.

ІІІ орын – Баскакова Екатерина, №60 ЖББОМ.

 (2005 - 2006 ) ұлдар арасында

І орын – Багижанов Диаз, №60 ЖББОМ.

ІІ орын – Иманғалиев Димас, № 60 ЖББОМ.

ІІІ орын – Амангелдиев Каиржан, № 60 ЖББОМ.

 (2007 және кішілер) қыздар арасында

І орын – Кайканова Азиза, Хромтау.

ІІ орын – Жумагалиева Асия, Хромтау.

ІІІ орын – Айжанова Карина, Хромтау.

(2007 және кішілер ) ұлдар арасында

І орын – Қойшин Бақтияр, №40 ОМ.

ІІ орын – Кадиржанов Адиль, № 60 ЖББОМ.

ІІІ орын – Қыдыр Бақдаулет, Алға ауданы.

Педагог Ұйымдастырушы              Нуржан Нурмаганбет