"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы "Қалалық жас туристер стансасы" МКҚК

Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне және Ұлттық ЮНЕСКО клубтары Федерациясының 10 жылдығына орай жасанды шыңға өрмелеуден облыстық жарысының ақпараты

Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне және Ұлттық ЮНЕСКО клубтары Федерациясының 10 жылдығына орай жасанды шыңға өрмелеуден облыстық жарысының

АҚПАРАТЫ

 

2019 жылдың 7 желтоқсанында № 8 орта мектеп базасында «Ақтөбе-Дарын» өңірлік ғылыми-тәжірибелік қосымша білім беру орталығы мен Қалалық жас туристер стансасы бірлескен жоспар негізінде Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне және Ұлттық ЮНЕСКО клубтары Федерациясының 10 жылдығына орай жасанды шыңға өрмелеуден облыстық жарысы өткізілді.

            Жарыстың өту мақсаты:

Салауатты өмір салтын қалыптастыру, оқушылар арасында шыңға өрмелеу қызығушылықтарын арттыру, шыңға өрмелеу элементтерін насихаттау және дамыту, қатысушылар арасында ең мықтыны анықтау болып табылады.

            Жарысқа қала және аудан білім беру мекемелерінің №8 ОМ, №60 ОМ, Благодар ОМ, №40 ОМ, №46 ОМ, №65 ЖББОМ,  ҚЖТС, Хромтау, Алға, Мартук аудандарының оқушылары қатысты. Барлығы 110 - ға жуық оқушы болды.

          Бұл жарыс жеке және жұп арақашықтығы бойынша өткізілді және оқушылар жыл категориясына бөлініп жарысты.

Әділқазылар мүшелері жеңімпаздарды анықтап, Облыстық білім бөлімінің дипломдарымен және медальдарымен марапаттады.

«Жеке» арақашықтығында орын алған оқушылар тізімі:

           

            (2003 - 2004) ұлдар арасында    

І орын – Багижанов Дияз, №60 ЖББОМ

ІІ орын – Иманғалиев Димас, №60 ЖББОМ

ІІІ орын – Нагорный Владислав, ҚЖТС

ІІІ орын – Алтынбаев Нұрдәулет, БОМ

          (2003 - 2004) қыздар арасында                                                                    

І орын – Қаражан Айдай, НИШ

ІІ орын – Волкулак Ирина, Мартук ауданы

ІІІ орын – Шамитова Ляззат, НИШ

ІІІ орын – Амангелдиева Гүлжанат, НИШ

          (2005 - 2006) ұлдар арасында                                                                 

І орын – Сағынбаев Алишер, №60 ЖББОМ

ІІ орын – Амангелдиев Кайыржан, №60 ЖББОМ

ІІІ орын – Тю Василий, Алға ауданы

ІІІ орын – Слимгереев Ерасыл, №60 ЖББОМ

 

        (2005 - 2006) қыздар арасында                                                                 

І орын – Ахметова Дильназ, Мартук ауданы

ІІ орын – Ахметова Сабина, Мартук ауданы

ІІІ орын – Хайруллина Амина, Мартук ауданы

ІІІ орын – Әнуарбекқызы Аружан, №40 ОМ

          (2007 және кішілер) ұлдар арасында                                                                 

І орын – Тұрғанбаев Алибек, НИШ

ІІ орын – Кадиржанов Адиль, №60 ЖББОМ

ІІІ орын –Бержеминский Александр, Мартук ауданы

ІІІ орын – Гришенко Святослав, Мартук ауданы

 

   (2007 және кішілер) қыздар арасында                                                                 

І орын –Козедуб Алена, Мартук ауданы

ІІ орын – Журунтаева Айдана, Мартук ауданы

ІІІ орын – Аккулова Айдана,  Мартук ауданы

ІІІ орын – Құрмаш Раушан, Мартук ауданы

 

«Жұп» арақашықтығында орын алған оқушылар тізімі:

(2003 – 2004ж)

І орын - Шроо Евгений, Валкулак Ирина, Мартук ауданы

ІІ орын – Алтынбаев Дархан, Орынбасарова Аружан, №65 ЖББОМ

ІІІ орын – Иманғалиев Димас, Загрединова Жанель, №60 ЖББОМ

 

(2005 – 2006ж)

І орын – Багижанов Дияз, Абдрахманова Майра, №60 ЖББОМ

ІІ орын – Ермеков Жанатбек, Ахметова Дильназ, Мартук ауданы

ІІІ орын – Алтынбаев Нұрдаулет, Салимгореева Азиза, №65 ЖББОМ