"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы "Қалалық жас туристер стансасы" МКҚК

Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған жасанды шыңға өрмелеуден облыстық ашық біріншілігінің Ақпараты

2021 жылдың 30 желтоқсанында № 8 орта мектеп базасында Қалалық жас туристер стансасының ұйымдастырумен Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған жасанды шыңға өрмелеуден облыстық ашық біріншілігі өткізілді.

Жарыстың мақсаты:

Балалар мен жасөспірімдер арасында салауатты өмір салтын насихаттау, Ақтөбе облысында шыңға өрмелеуді дамыту, тәжірибе алмасу және техникаларын арттыру.

Жарысқа Назарбаев Зияткерлік мектебі, №60 ЖББОМ, №8 ОМ, №45 ЖББОМ, №1 ОМ, №22 ОМ, №65 ЖББОМ,  ҚЖТС, Қандыағаш қалалық №2 ЖББОМ, Хромтау, Алға, Мартук аудандарының оқушылары қатысты. Барлығы ___________ оқушы болды.

Бұл жарыста қарсыласынан бұрын жартастың шыңына қол жеткізген қатысушылар жеңіске жетті, себебі спортшылар жеке арақашықтығында жылдамдыққа жарысты. Қатысушылар жыл категориясына бөлініп бақ сынасты.

Төрешілер жеңімпаздарды анықтап, «Ақтөбе – Дарын» өңірлік ғылыми–тәжірибелік қосымша білім беру орталығының және Ақтөбе қаласының «Әдістемелік кабинеті» КММ дипломдарымен және медальдарымен марапаттады.

Жеңімпаздар тізімі

2005-2006 ұлдар:

1-орын - Багижанов Дияз (№60 ЖББОМ)

2-орын - Амангелдиев Қайыржан (№60 ЖББОМ)

3-орын - Мукамолов Никита (Мартук ауданы)

3-орын - Айжанов Алишер (Хромтау ауданы)

2005-2006 қыздар:

1-орын - Салимгореева Азиза (№65 ЖББОМ)

2-орын - Әйіп Жаннұр (ҚЖТС)

3-орын - Кәдірбаева Нұрай (Байғанин ауданы)

2007-2008 ұлдар:

1- орын - Орақ Әділет (№8 ОМ)

2-орын – Дәулетбаев Нұрасыл (Мартук ауданы)

3-орын - Тұрғанбаев Әлібек (NIS)

3-орын - Ерсұлтан Жәнібек (ҚЖТС)

2007-2008 қыздар:

1-орын - Новикова Авигея (№60ЖББОМ)

2-орын - Шуиншалина Малика (NIS)

3-орын - Ильина Арина (Мартук ауданы)

3-орын - Реш Ақжан (NIS)

 

2009-2010 ұлдар: 

1-орын - Жауғаштин Нұртілек (Бағанин ауданы)

2-орын - Журунтаев Алтынбек (Мартук ауданы)

3-орын - Нұрлан Арнат (№1 ОМ)

3-орын - Утегенов Мирас (NIS)

2009-2010 қыздар:

1-орын - Табынбаева Ақдария (№8 ОМ)

2-орын - Тажгулова Даяна (Мартук ауданы)

3-орын - Салимгореева Айым (№65 ЖББОМ)

3- орын - Хакимова Аяна (Мартук ауданы)